Montaż urządzeń laboratoryjnych

Jeśli Twój szpital lub klinika ma już dość psującego się sprzętu. Jeśli Twoi pacjenci nie mają możliwości uzyskania odpowiedniego dostępu do badań diagnostycznych. Nie zwlekaj dłużej tylko zapoznaj się z naszą ofertą!

 

Zajmujemy się w sposób profesjonalny montażem, naprawami i przeglądami okresowymi urządzeń laboratoryjnych, medycznych, stomatologicznych i rehabilitacyjnych. Podejmujemy się napraw także innych skomplikowanych urządzeń elektronicznych oraz ich podzespołów. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, inżynierów, którzy z wielkim zaangażowaniem podejmują się nawet najbardziej skomplikowanych napraw. Posiadamy odpowiednie uprawnienia, współpracujemy z wieloma producentami sprzętów medycznych. Mażesz zaufać naszemu doświadczeniu i wiedzy. 

Prosimy o kontakt z nami bez względu na odległość, która dzieli nas od Państwa. Bez problemu dotrzemy w każde miejsce i przeanalizujemy problem. Dobrze rozwinięta struktura organizacyjna oraz profesjonalizm to podstawa działalności naszej firmy. Zapraszamy!