Korzyści z tańca

Nudzisz się w domu? Chciałbyś poznać ciekawych ludzi? Mamy dla ciebie propozycję! Przyjdź do naszej szkoły tańca! Zajęcia odbywają się wieczorami kilka razy w tygodniu. Oferujemy ci atrakcyjne kursy po konkurencyjnych cenach. Nasza oferta skierowana jest głównie do młodzieży i osób dorosłych.

 

Jeśli chcesz wygimnastykować swoje ciało i zadziwić kolegów to proponujemy ci hip-hop. Dla kobiet prowadzimy zajęcia, na których poznają one modne tańce nowoczesne. Dancehall, zumba, samba czy też inne solowe style nie mają przed nami tajemnic. Dzięki nam pokochasz taniec, wysmuklisz swoje ciało czy też uwolnisz drzemiące w tobie pokłady kobiecości. Nasza wykwalifikowana kadra to gwarancja twojego sukcesu. Dla spragnionych tańca organizujemy imprezy taneczne. Wieczorki, obozy młodzieżowe oraz wyjazdy do atrakcyjnych miejscowości połączone z nauką. 

Prowadzimy również kursy indywidualne oraz szkolenia instruktorskie. Współpracujemy z firmami, organizując wyjazdy integracyjne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!