Okna dachowe

 

Firma window&style zajmuje się profesjonalną sprzedażą okien dachowych marek Velux i Fakro i udostępnia swoim klientom najsolidniejsze i najwyższej jakości standardowe i nietypowe rozwiązania okienne wraz z niezbędnymi akcesoriami zwiększającymi funkcjonalność oferowanych produktów.

Za pośrednictwem strony internetowej www.windowandstyle.pl zaopatrzyć się można w bogato zdobione okna z nawiewnikami, okna balkonowe, wysokiej klasy okna obrotowe, świetliki, schody strychowe, kołnierze do okien, moskitiery, markizy, rolety zaciemniające, rolety przyciemniające oraz okna łazienkowe wykonane z profili PCV, stanowiące synonim wysokiej jakości za korzystną cenę. 

window&style gwarantuje korzystne dostawy oraz wygodne systemy płatności realizowane za pośrednictwem kart kredytowych oraz systemów ratalnych. Na stronie internetowej każdy klient znaleźć może dane dotyczące aktualnych promocji, niezbędne porady video, specyfikacje okien oraz informacje pomagające na właściwy dobór okien do własnych oczekiwań i potrzeb.