Naprawa sprzętu medycznego

Kupując drogie urządzenie medyczne, mamy nadzieje, że będzie ono pracować przez długi okres czasu bezawaryjnie. Czasem jednak nieumiejętne korzystanie czy też wada urządzenia spowoduje, że potrzebna jest pomoc serwisu. Na rynku istnieje wiele firm zajmujących się taka działalnością i nie wiadomo jak wybrać najlepszą. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom chcielibyśmy zaprezentować swoją ofertę skierowaną przede wszystkim do szpitali, placówek klinicznych czy ośrodków rehabilitacji.

Z naszych usług mogą skorzystać także mniejsze podmioty na przykład lekarze prowadzący prywatną praktykę, którzy posiadają w swoich gabinetach sprzęt medyczny. Szczególnie chcieliśmy zainteresować swoją ofertą stomatologów czy też okulistów. 

Proponujemy okresowe przeglądy o stały monitoring techniczny urządzeń medycznych. Posiadamy łatwy dostęp do części zamiennych i możemy wykonać usługę serwisową w bardzo krótkim czasie. Oczywiście gwarantujemy solidność i fachowość na najwyższym poziomie. Zapraszamy po szczegóły!