Agencje interaktywne

ModernDesign to gałąź prężnie rozwijającej się agencji interaktywnej MikeSolution. Jej siedziba znajduje się w stolicy Wielkopolski, a funkcjonuje od 2006 roku. 

W tym czasie zdążyła nawiązać owocną współpracę z ponad 250 klientami z rozmaitych branż oraz zrealizować niemal 200 projektów. Firma zajmuje się bowiem szeroko rozumianą reklamą internetową, a więc tworzeniem, pozycjonowaniem i optymalizacją stron www, tworzeniem projektów graficznych, wdrażaniem specjalistycznych systemów, a nawet kampania linków sponsorowanych. Wszystko to wchodzi w zakres specjalistów, którzy posiadają potrzebne doświadczenie w tego rodzaju działalności, ale również świeże, kreatywne pomysły. Wszystkie ich realizacje można obejrzeć na stronie www.modern-design.com.pl.

Ponadto, firma wyróżnia się niebywałą oryginalnością, przyjazną atmosfera oraz elastycznością, która jest bardzo ceniona przez wszystkich klientów. Możliwość wpływania na wygląd własnej strony www oraz czynny udział podczas jej tworzenia wpływa niewątpliwe na plus.