Lokalizacja mieszkania

Słoneczna Kraina to nowoczesna inwestycja mieszcząca się pod Poznaniem, w której każdy znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje do szczęścia – ciszę, spokój oraz obecność terenów zielonych.

Znakomita lokalizacja oraz bezpośrednie sąsiedztwo najważniejszych obiektów użyteczności publicznej sprawiają, że osiedle jest idealnym połączeniem wszystkiego tego, czego oczekują osoby chcące mieszkać w pięknym otoczeniu bez konieczności rezygnowania z ogromnego potencjału, jakie daje duże miasto. Szybki i łatwy dojazd do stolicy Wielkopolski sprawia, że na wyciągnięcie ręki można mieć obecność największych centrów kultury i rozrywki, żyjąc jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodków agroturystycznych, jezior, łąk, parków krajobrazowych i narodowych, oraz najatrakcyjniejszych i najcenniejszych zabytków Wielkopolski. 

Słoneczna Kraina to nowoczesne osiedle, które urzeka swoją lekką i doskonale przemyślaną formą, zapewniającą maksymalny komfort mieszkania i jednocześnie poczucie intymności, tak cenne dzisiaj, kiedy coraz więcej osób zmuszona jest do zasiedlania niewielkich lokali w wysokich blokach.