Kurs językowy dla ciebie i twojego dziecka

Coraz częściej nie mamy zbyt wiele czasu dla naszych dzieci. Codzienna praca zajmuje nam wiele czasu i energii, dlatego po przyjściu do domu nie możemy poświęcić dzieciom tak wiele czasu, jakbyśmy tego chceli. Nasze dzieci także mają swoje życie, znajomych i spotkania, dlatego czasem trudno jest wybrać odpowiedni termin na dłuższe wyjście do kina, teatru czy na zakupy. Czy możemy w jakiś sposób zatywizować siebie i swoje dziecko?

Jednym ze sposobów jest znalezienie wspólnego hobby, czy celu do osiągnięcia. Ponieważ odstatnimi czasy bardzo dużo czasu i uwagi poświęcamy samorozwojowi i inwestowaniu w siebie warto pomyśleć o kursie językowym. Oczywiście wybór języka zależał będzie wyłącznie od nas, ale warto zainwestować w naukę takiego języka, który jest najbardziej uniwersalny. Nauka języka angielskiego z pewnością przyniesie nam wiele korzyści. Poczujemy się bardziej pewni siebie, poznamy nowe osoby, a także zwiększymy swoje szansę na rynku pracy.

Kursy językowe w Anglii to idealne rozwiazanie zarówno dla ciebie jak i twojego dziecka. Szkoła językowa oferuje wyjazdy oddzielne, jak i wspólne, tak abyście mogi w pełni chłonąć język i kulturę Wielkiej Brytanii. Kursy Active English, Academic Enlglish oraz Focus English przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w zależności od ich wieku. Active English to dwutygodniowy kurs dla początkujących w jednej z angielskich szkół: Bloxham, St Albans, Cobham Hall, Bath Downside, Pangbourne, London Farringtons, Cheltenham Hartpury College, Malvern St James, Reading, Sherborne School. W trakcie kursu twoje dziecko nie tylko będzie brało udział z zajęciach językowych, które widocznie poprawią poziom jego kompetencji językowych, ale także nawiąże nowe znajomości w trakcie popłudniowych zajęć rekreacyjnych i sportowych. Na dzieci czekają także warsztaty teatralne i plastyczne, a także wyjścia do kina, teatru czy muzeum. Kursy Academic English skierowane są natomiast do uczestników w wieku lat 12-17. W ich trakcie dzieci nie tylko biorą udział w zajęciach, ale także uczą się do egzaminów językowych, zapoznają się z literaturą angielską , biorą udział w debatach. Po południu mogą brać udział w zajęciach dodatkowych: jazda konna, krykiet, warsztaty plastyczne i teatralne, hokej na trawie, a także zwiedzać najciekawsze miejsca w okolicy w trakcie interesujących wycieczek. Kursy Focus English przeznaczone są dla dzieci w weiku 12-17 lat i stanowią połączenie nauki języka z rozwijaniem osobistych predyspozycji ucznia. Nad zajęciami czuwają nauczyciele, którzy zawsze służą radą i pomocą. Od rana twóje dziecko będzie brało udział w zajęciach językowych, a popołudniami będzie mogło integrować się z grupą na zajęciach z jazdy konnej, aktorstwa, śpiewu, tańca, marastwa, fotografii, projektowania, czy sportów zespołowych.

Kurs Parent and child jest z kolei interesującym pomysłem dla osób, które pragną razem ze swoim dzieckiem zwiedzić Anglię, a także polepszyć swoje umiejętności językowe. Zarówno rodzic jak i dziecko biorą udział w zajęciach dydaktycznych, a także rekreacyjno-sportowych. Możemy osobno lub razem z dzieckiem wziąć udział w warsztatach teatralnych i plastycznych, tenisa, badmintona, koszykówki, siatkówki, hokeja na trawie, golfa czy pływania. W koszt kursu wliczone są 3 wycieczki w ciągu tygodnia. Z pewnością czas spędzony w ten sposób przyniesie rodzicom i dzieciom wiele radości i ugruntuje ich wiedzę językową.

sdsd